حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1536 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
انتخابات محور خودباوری،مردم باوری و خداباوری است
06 تیر 1403 - 6:19
شناسه : 11804
بازدید 27
1
جانشین فرمانده سپاه لرستان گفت:قوی بودن مسیر همیشگی ماخواهدبود و در طول تاریخ خوانده ایم کشورهای ضعیف نامی از آنها برده نخواهدشد
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : بسیج رسانه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر ،سردار محمد علیپور روز دوشنبه در همایش تبیین اقشار تخصصی بسیج استان با موضوع انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اگر می‌خواهیم در دنیا قوی باشیم باید یک رییس‌جمهور در تراز انقلاب و ولایی را انتخاب کنیم.

وی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون غرب گراها هیچ کاری در راستای منافع انقلاب انجام ندادند اما در گفتمان انقلاب اسلامی هر رییس‌جمهوری را که مردم انتخاب کنند در کنار آنان خواهیم ماند.

جانشین فرمانده سپاه لرستان افزود: مقام معظم رهبری معتقد است انتخابات مظهر خودباوری مردم باوری و خداباوری است و کشور را از چالش ها نجات می‌دهد.

وی ولایت مداری و اعتقاد باوری و قلبی به ولی فقیه را از ویژگی های یک کاندید اصلح برشمرد و افزود: رئیس جمهور منتخب باید در عمل تابع ولایت بوده و قدرت کنترل مسائل کشور را داشته باشد.

سردار علیپور بیان کرد: از هیچ نامزدی حمایت نخواهیم کرد و سخنی نخواهیم گفت و مشارکت ، سلامت و امنیت شعار انتخاباتی ماست و نمی‌خواهیم پس از آن اعتراضاتی بوجود آید.

وی یادآور شد: اولین ویژگی رییس‌جمهور ولایتمداری است و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری بحث انتخابات از دو بعد مهم مشارکت مردمی گسترده و انتخاب یک فرد انقلابی و شایسته مطرح است؛ مشارکت بالاتر پشتوانه ای مهم برای رئیس جمهور آینده خواهد بود.

علیپور اظهار کرد: تمامی احزاب، جریان‌ها، گروها و افرادی که در دل در گرو پیشرفت، آبادانی و تعالی ایران اسلامی دارند باید برای دعوت مردم به حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی تلاش کنند.

دشمن تلاش میکند قدرت و پیشرفتهای به دست آمده و این فضای خوب را تیرو تار نشان دهد.مشارکت در انتخابات ضمانت دولتی قوی است که انشالله مردم لرستان با مشارکت بالا حضور خواهند یافت.

پابان پیام/

ثبت نظر شما