حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 9 رمضان 1444 Thursday, 30 March , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 708 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 12×
پیام تبریک رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش استان لرستان به مناسبت امورتربیتی وهفته تربیتی
09 اسفند 1401 - 9:12
شناسه : 4443
بازدید 31
4
در این پیام که در ذیل می خوانید آمده است آقای حامد پارسا نژاد ،رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش استان لرستان در یادداشتی امورتربیتی وهفته تربیتی را خدمت همکاران تبریک گفت،
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : روابط عمومی آموزش وپرورش


به نام خداوند بخشاینده و مهربان
نهاد امور تربیتی، نهالی است که به پشتوانه اندیشه‌های رفیع و انسان‌ساز بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، توسط شهیدان رجایی و باهنر در گستره آموزش‌وپرورش کشور کاشته شد و برکات معنوی آن، بوستان‌های عشق و ایثار را شور و شعور بخشید.

هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی فرصت مناسبی است تا آموزش‌وپرورش بتواند ضمن ایجاد فضای گفت‌وگو، تبادل‌نظر و نقد سازنده، راهکارهای بهبود و ارتقای کیفیت فعالیت‌های پرورشی و فرهنگی را مورد بررسی قرار دهد و گفتمان سند تحول بنیادین را که رویکرد اصلی آن تربیتی و فرهنگی، به‌ ویژه تربیت انسان شایسته بر اساس آموزه‌های قرآن و دستیابی دانش‌آموزان به مراتبی از حیات طیبه است، ضمن تبیین ابعاد آن، برنامه محوری این هفته قرار دهد.

با درود به روح پاک و ملکوتی امام راحل(ره) و شهیدان رجایی و باهنـر، بنیان‌گذاران نهاد امور تربیتی و آرزوی سلامت و طول عمر با عزّت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله‌العالی) ، هشتم اسفند سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی را به همه همکاران فرهیخته و متولی امر تربیت در نظام تعلیم و تربیت استان تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

توفیق و عزت همه دغدغه مندان حوزه فرهنگ و تربیت را تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و در سایه سار وجود رهبر فرزانه وحکیم انقلاب اسلامی ازدرگاه احدیت مسالت می نمایم.

با احترام: حامد پارسا نژاد
اداره فرهنگی هنری اردوهها وفضاههای پرورشی.

پایان پیام/

ثبت نظر شما