حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 918 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 68×
برگزاری جلسه هم اندیشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) و مرکز آموزش شهدای مهندس پادگان مهندسی بروجرد
31 فروردین 1402 - 2:56
شناسه : 6407
بازدید 49
0
مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) و مرکز آموزش شهدای مهندس پادگان مهندسی بروجرد به مناسبت بزرگداشت روز ارتش جمهوری اسلامی در فضایی معنویی جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی جهت همکاری بیشتر برگزارکردند
ارسال توسط : نویسنده : محمدباقرشاهیوند منبع : روابط عمومی فنی و حرفه ای استان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر به نقل از روابط عمومی ،در این جلسه عزیزاله قائدرحمتی ضمن تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به همکاری آموزش فنی و حرفه ای و قرارگاه مهارت آموزی پادگان مهندسی بر تعامل و همکاری بیشتر دو مجموعه تاکید نمود و تصریح کرد این مرکز آمادگی دارد تا از تمام ظرفیت های خود در راستای ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به سربازان وظیفه و گسترش فرهنگ مهارت آموزی در بین جوانانی که در حال گذراندن خدمت مقدس سربازی هستند استفاده نماید.
عزیزاله قایدرحمتی از فرماندهی شهدای مهندس دعوت نمود ضمن بازدید از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی(ع) با نحوه آموزش های مهارتی این مرکز بیشتر آشنا شوند.
سرهنگ عبدالعلی فریادی فرمانده مرکز آموزش شهدای مهندس نیز با تقدیر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد در ارائه آموزش به سربازان وظیفه، بر غنی سازی دوران سربازی با گذراندن دوره های مهارتی تاکید نمود و خاطر نشان کرد گفتگو و صحبت با جوانان با زبان نرم و لین میتواند آنها را تشویق به شرکت در دوره های آموزشی و کسب مهارت نمایند تا بتوانند بعد از دوران سربازی برای خود شغل ایجاد نمایند.
در ادامه این جلسه مقرر شد تا نیازسنجی دوره ها از سوی مرکز شهدای مهندس با دقت و سرعت بیشتر صورت گرفته تا برنامه ریزی لازم جهت برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای صورت پذیرد.
در پایان نیز با اهدا لوح تقدیر از سوی رئیس مرکز امام علی(ع) بمناسبت روز ارتش از تلاش ها و زحمات ایشان در پاسداری و حفاظت از میهن اسلامی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

پایان پیام/

ثبت نظر شما