حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 17 رجب 1444 Tuesday, 7 February , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 423 تعداد نوشته های امروز : 10 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 0×
قرارگاه جوانی جمعیت  به ریاست دکتر طاهری کلانی مدیر حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد
01 دی 1401 - 3:52
شناسه : 1242
بازدید 66
1
دکتر کلانی با تشریح سیاست های پیش روی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه ، از هریک از مسئولین حوزه های مختلف دانشگاه خواست تا شرح وظائف و ماموریت های محوله ی خود را در این خصوص بیان نمایند.
ارسال توسط : نویسنده : عزیزکلهر منبع : روابط عمومیبه گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی: در این نشست  دکتر کلانی با تشریح سیاست های پیش روی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه ، از هریک از مسئولین حوزه های مختلف دانشگاه خواست تا شرح وظائف و ماموریت های محوله ی خود را در این خصوص بیان نمایند و سپس پیشنهادات لازم مطرح گردید.
پیگیری مصوبات جلسات قبل ، پیشنهاداتی از قبیل : تشویق کارکنان و دانشجویان به ازدواج و فرزندآوری ،پیگیری مراکز درمان ناباروری در مرکز استان و سایر شهرستان ها،بررسی مسائل مالی برای امکان اجرایی کردن برخی پیشنهادات ارائه شده ، بررسی فرصت ها و چالش ها ، انجام طرح های تحقیقاتی و پژوهشی در راستای جوانی جمعیت  مانند بررسی گزارش پیامدهای ناباروری و تحلیل علل آن در استان لرستان بصورت پروپوزال تحقیقاتی و پژوهشی ،  جلوگیری و پیشگیری از ارائه و فروش داروهای ضد بارداری مشروط به دستور پزشک ،اجرای برنامه های آموزشی برای اعضا هیئت علمی ،  اهمیت احداث مهد کودک برای پرسنل و دانشجویان و بررسی مسائل مالی و جانمایی آن ، از جمله پیشنهاداتی بود که با محوریت جوانی جمعیت ارائه گردید.

پایان

ثبت نظر شما