حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1536 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
اقتدار نظام با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات
06 تیر 1403 - 13:53
شناسه : 11815
بازدید 29
2
رئیس بسیج مستضعفین در دیدار با بسیجیان لرستان؛ رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری کشور را به ایران قوی نزدیک می‌کند و اقتدار نظام را به جهانیان ثابت خواهد کرد.
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : بسیج رسانه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر به نقل از بسیج رسانه،سردار غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه در همایش بزرگ جهاد تبیین در دهکده مقاومت سپاه لرستان اظهار کرد: انتخابات زندگی و آینده ملت است که همگان بخشی از آن می‌باشیم بنابراین باید قشر خاکستری را برای شرکت در این رویداد ترغیب کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مشارکت بالا در انتخابات به رییس‌جمهور منتخب انرژی بیشتری برای خدمتگزاری می‌بخشد ادامه داد: انتخابات و مشارکت بالا مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است که دستاوردهای بین المللی برای کشور دارد و ملت ایران را چند پله به ایران قوی نزدیک می‌کند.

وی افزود: مشارکت در انتخابات حلال مشکلات ملت خواهد بود و رییس جمهور هرچه پشتوانه بالاتری داشته باشد ظرفیت حل مشکلات را در مجامع بین‌المللی خواهد داشت.

سردار سلیمانی اظهار کرد: سیاست‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی با انتخابات پرشور تقویت می شود، نقش بین‌المللی ایران افزایش می‌یابد و ظرفیت‌های اقتصادی در مسیر خلق ثروت قرار می‌گیرد چراکه دولت با اعتماد بیشتری برای مردم نقش‌آفرینی می‌کند و باید خود را پاسخگوتر ببیند.

وی با بیان اینکه عشایر کشور به ویژه زاگرس نشینان و لرستان کارنامه درخشانی را به خود اختصاص داده اند بیان کرد: عشایر همواره یک نیروی مجاهد بوده اند تا پرچم حکومت علوی در این کشور به اهتزاز درآید که ده‌ها هزار نفر در این مسیر تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

وی افزود: هر صفحه از تاریخ را که ورق می‌زنیم جانفشانی عشایر را لمس می‌کنیم که در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کردند چراکه نیروی دفاعی کشور هستند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه عشایر همواره در خدمت ملت ایران بوده اند گفت: این نیروی دفاعی همیشه به عنوان محور اصلی در جنگ‌ها و مقابل هجوم بیگانگان صف آرایی و فتوحات بزرگی را نصیب ملت ایران می‌کردند.

وی با بیان اینکه راهبرد امام راحل، به میدان آوردن ملت ایران و عشایر غیور و شرافتمند بود ادامه داد: بسیاری از دلاوران دوران دفاع مقدس از میان عشایر برخاستند از طرفی در برخی از استان ها که نیروهای نظامی کمتری داشتند عشایر در مرزها مقابل متجاوزان جنوب و غرب کشور، ایستادند، مقاومت کردند و به شهادت رسیدند.

سردار سلیمانی با اشاره به اهمیت حضور مردم در پای صندوق های رای گفت: دشمنان از عدم مشارکت مردم خوشحال می‌شوند و همایش بزرگ جهاد تبیین در این راستا برگزار شده است.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه هشتم تیرماه برگزار می شود

پایان پیام/

ثبت نظر شما