حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1503 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
فلسفه سپاه امید آفرینی است
30 اردیبهشت 1403 - 4:54
شناسه : 11478
بازدید 23
1
معاون اجرایی سازمان بسیج سردار پازدار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری زنان ایران گفت: سپاه  دریای بی ساحل است و توانسته است در حوزه های مختلف ایفای نقش کند
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : کبری دریکوند

سردار پازدار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری زنان ایران گفت: سپاه  دریای بی ساحل است و توانسته است در حوزه های مختلف ایفای نقش کند.
وی خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب اسلامی ایران بر اقتصاد مقاومتی تاکید دارد و در این راستا از مسئولین مطالبه گری میکند.
معاون اجرایی بسیج مستضعفین را سکاندار فرامین رهبری انقلاب دانست و افزود: سپاه آنچه را که مقدور  است در زمینه اقتصاد مقاومتی کوتاهی نخواهد کرد.
وی افزود: بسیج سازندگی بعنوان مجموعه سپاه اقدامات زیادی از جمله محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی، و خدمات رسانی  انجام دهد.
این مسئول خاطر نشان کرد: به امید خدا بسیج و سپاه به همت همه همکاران جهادی و کمک مردم در حوزه عملیات رساندن مطالبه شعار سال گام های موثری برخواهیم داشت و به سمتی برویم که در اقتصاد خود محور باشیم و در همه کشور های جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم.
پازدار فلسفه سپاه را امید آفرینی خواند و افزود: حضرت آقا بر امید آفرینی و آوردن امید به خانه مردم تاکید دارند و امید را بایستی با اقدامات فرهنگی بسیج اقتصادی در دل مردم ایجاد کنیم و سپاه در این زمینه همه امکانات خودش را در این زمینه بسیج خواهد کرد.
معاون اجرایی بسیج مستضعفین امید آفرینی  سپاه در بسیج سازندگی، خدمات رسانی، به مناطق محروم، انتقال فرهنگ جهاد و شهادت در قالب راهیان نور و پیشرفت، توجه به سبک زندگی اسلامی ایرانی، توجه به امر ازدواج جوانان، عفاف و حجاب، علم و فن آوری، عنوان کرد.
گفتگو: کبری دریکوند

پایان پیام/

ثبت نظر شما