حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 14 ربيع أول 1445 Thursday, 28 September , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1216 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 165×
توزیع مرغ تنها از طریق مراکز عرضه معین و خرده فروشی های امین انجام می شود
18 اردیبهشت 1402 - 18:34
شناسه : 6864
بازدید 40
0
مدیر کل امور اقتصادی استانداری لرستان خبر داد مدیر کل امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: توزیع مرغ در سطح شهرهای استان تنها از طریق مراکز عرضه ی معین و خرده فروشی های امین انجام می شود.
ارسال توسط : نویسنده : وحیدکاظمی منبع : روابط عمومی استانداری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، علی اصغر صفری راد در جلسه ی هماهنگی تنظیم و بررسی وضعیت تولید و توزیع گوشت مرغ در استان، عنوان کرد: توزیع مرغ از طریق سامانه ی بومی “کابوک” در سطح مراکز عرضه انجام می شود.
وی ادامه داد: سامانه ی «کابوک » به گونه ای طراحی شده است که از خروجی مرغداری ها تا مراکز عرضه و حتی رسیدن به دست مصرف کنندگان را پایش می کند.
مدیر کل امور اقتصادی استاداری لرستان به افزایش کشتار مرغ در سطح استان اشاره کرد و گفت:
: خوشبختانه طی روزهای اخیر در هر شبانه روز بیش از ۱۰۰ تن کشتار مرغ داریم که قاعدتاً باید تمامی نیازهای استان را مرتفع کند.
وی ادامه داد: البته در مسیر توزیع و با توجه به این که قیمت مرغ در استان های همجوار از استان لرستان بالاتر است، مشکلاتی از جمله خروج مرغ از استان و کمبود در سطح شهرها به وجود آمده است.
مدیر کل امور اقتصادی استانداری لرستان افزود: با این وجود و با کمک دستگاه های امنیتی خروج مرغ به خارج از استان کنترل شده است.
صفری راد ضمن تشکر از همکاری نهادهای امنیتی در کنترل تولید و توزیع مرغ در این مدت، گفت: تلاش های شبانه روزی مسئولین ذیربط برای ایجاد ثبات بازار مرغ با قیمت مصوب همچنان ادامه دارد.
وی همچنین از سعه ی صدر و همکاری مردم برای رفع مشکلات تولید و توزیع مرغ تشکر کرد.
گفتنی است در جلسه ی هماهنگی تنظیم و بررسی تولید و توزیع گوشت مرغ استان که به ریاست مدیرکل امور اقتصادی استانداری لرستان برگزار شد، مدیران کل جهادکشاورزی، دامپزشکی، اماکن، تعزیرات حکومتی و نمایندگان نهادهای امنیتی حضور داشتند.

پایان پیام/

ثبت نظر شما

2 دیدگاه برای “توزیع مرغ تنها از طریق مراکز عرضه معین و خرده فروشی های امین انجام می شود”
  1. در این آشفته بازار معلوم نیست قسم حضرت عباس را باور کنیم یا قصور و ناتوانی مسولیین را که کفایت وتوانایی لازم را درکنترل بازار ندارند هرکس از راه میرسه نظری ارائه میده و درنهایت گرانی افسار گسیخته درحال تاختن وهیچ کس را یارای مقابله وتوقف انرا نیست.مردم بازنده اصلی ماراتن گرانی وبی ثباتی افکار و ناتوانی تدبیر اقتصاد دانان بی تجربه اند که در عمل وازمون مردودند.

    پاسخ