حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 14 ربيع أول 1445 Thursday, 28 September , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1215 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 165×
28 فروردین 1402 - 2:33
شناسه : 6318
بازدید 77
0
در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر صورت گرفت هیات آمادگی جسمانی استان لرستان با همکاری اداره فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان در قالب برنامه فرهنگی به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان کارگاه آموزشی با عنوان امربه معروف و نهی از منکر برگزارکرد
ارسال توسط : نویسنده : جعفری منبع : کلدرخبر

هیات آمادگی جسمانی استان لرستان با همکاری اداره فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان در قالب برنامه فرهنگی به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان کارگاه آموزشی با عنوان امربه معروف و نهی از منکر ویژه پرسنل بانوان این اداره با حضور حاج شکوه رشیدی کارشناس ارشد علوم قرآنی در ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ برگزار نمود.
دراین کارگاه که به همت اداره فرهنگی برگزار شد ضمن تاکید بر اینکه امربه معروف و نهی از منکر تکلیف پروردگار از طرف شرع مقدس است و توجه به بایستی به طور صحیح و در شرایط مکانی و زمانی در جهت پیشرفت جامعه و حفظ بنیان خانواده بایستی عمل شود.
دراین کارگاه که با پرسش و پاسخ از سوی کارکنان و مدرس انجام شد عمده مطالب حول تاثیرگذاری مثبت در جهت تعلیم و تربیت ، مبارزه با تهاجم فرهنگی ، آگاهی خانواده ها و روش صحیح در آموزش مادران و فرزندان و رعایت شئونات اسلامی و احترام به قوانین بود.
مریم جعفری عضو هیات رییسه هیات آمادگی جسمانی با همکاری فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان به مناسبت ماه مبارک رمضان و لزوم تاثیرگذاری و تاثیرپذیری این کارگاه را برگزار نموده و فرهنگی اداره و هیات برنامه های منسجمی در جهت برگزاری این کارگاه ها برای مربیان و ورزشکاران در طول سال در دستور برنامه های اجرایی فرهنگی خود دارند.

پایان پیام/

ثبت نظر شما