حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1536 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
اقشار مختلف لرستان آمادگی حضور چشمگیر در انتخابات را دارند
06 تیر 1403 - 19:32
شناسه : 11828
بازدید 25
3
رئیس ستاد مردمی دکتر پزشکیان درلرستان: رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان در لرستان گفت: همه‌ی اقشار مختلف در استان آمادگی حضور چشمگیر با مشارکت بالا را در انتخابات پیش رو دارند
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : ایسنا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر به نقل از ایسنا ،بهزاد مومنی‌ مقدم ششم تیرماه در حاشیه سفر مسعود پزشکیان به لرستان در جمع خبرنگاران بیان کرد: مردم لرستان امروز میزبان طبیب ایران جناب دکتر پزشکیان، کاندیدای ریاست جمهوری بودند.

وی با بیان اینکه امروز شور و شعور بی‌نظیری در بین مردم به وجود آمد و استقبال بسیار گرمی از جناب آقای دکتر پزشکیان صورت گرفت، اظهار کرد: در این استقبال و مراسمی که برگزار شد شاهد حضور چشمگیر بانوان، دختران و پسران جوان و پیشکسوتانی بودیم که همگی با دغدغه‌ای که برای ایران عزیز دارند به صحنه آمده بودند.

مومنی‌مقدم با بیان اینکه از حضور همه مردمی که امروز علی‌رغم گرمی هوا و در ساعت نامناسب چشم انتظار دکتر پزشکیان بوده و در این مراسم شرکت کردند صمیمانه تشکر می‌کنم، بیان کرد: این حضور پیام روشنی داشت و این بود که همه‌ی مردم و اقشار مختلف در لرستان آمادگی حضور چشمگیر با مشارکت بالا را در انتخابات پیش رو دارند.

رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان در لرستان در ادامه‌ی صحبت‌هایش با بیان اینکه دکتر پزشکیان بدون تردید در مسیر تغییر سیاست‌ها و رویکردهای فعلی کشور قدم برمی‌دارند، افزود: از حضور اصحاب رسانه و پوشش خبری بسیار وسیع و مناسبی که از مراسم امروز صورت گرفت تشکر می‌کنم.

وی یادآور شد: قطعاً این این پوشش خبری و فعالیت رسانه‌های استان می‌تواند به افزایش مشارکت و ایجاد شور و شعف بیشتری در بین مردم منجر شود.

او تصریح کرد: ما در کمپین انتخاباتی جناب دکتر پزشکیان و به ویژه در ستاد انتخابات مردمی یاران همدل ایشان بر این باوریم که باید تلاش خودمان را برای به صحنه آوردن قشر خاکستری و نسل زد در این چند ساعت باقی مانده بیشتر کنیم.

رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان در لرستان با بیان اینکه باید گفتگوی بیشتری با این اقشار انجام دهیم، گفت: بدون تردید عدم مشارکت در انتخابات در حقیقت رای دادن به جریانیست که این جریان اقلیت کشور را در بر می‌گیرد و این جریان کشور را در مسیر فعلی کانالیزه کرده است.

مومنی‌مقدم تاکید کرد: بدون تردید مردم دنبال تغییر وضع موجودند و برای تغییر وضع موجود چاره‌ای نداریم جز اینکه به صحنه بیاییم و در انتخابات مشارکت داشته باشیم.

انتهای پیام

ثبت نظر شما