حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1536 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
بیانیه جانشین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان
14 تیر 1403 - 17:58
شناسه : 11900
بازدید 26
2
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل باتوجه به اهمیت موضوع جلب وجذب حداکثری آرا و همیت انتخاب کاندیدای اصلح بیانه ای منتشر کرد
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : بسیج رسانه

در بیانیه فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل ع آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم
مردم غیور و شهید پرور استان لرستان
بدون تردید حضور و مشارکت پرشور شما مردم عزیز در انتخابات ریاست جمهوری برای کشور ثمرات بسیاری به دنبال خواهد داشت و ضمن خنثی کردن توطئه‌های آشکار و پنهان دشمنان قسم خورده این سرزمین موجب افزایش همبستگی و تقویت وحدت ملی می‌شود و چشم طمع دشمنان این نظام را کور خواهد کرد.

این بار نیز ملت فهیم ایران با بصیرتی مثال‌زدنی با سرمنشأ غیرت ملی اراده همگانی را به باشکوه‌ترین وجه متجلی و دشمن زبون را از تحقق دسیسه‌های شیطانی ناامید می‌کند و با مشارکت گسترده در پای صندوق‌های رأی، اعتماد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به منصه ظهور می‌رساند تا مردم‌سالاری دینی بار دیگر محقق شود.

با حضور حداکثری و گزینش فردی که به نحو حداکثری حائز شاخص‌های اصلحیت است، تکلیف شرعی و ملی خویش را ادا کنیم.
توجیه و ترغیب چهره به چهره‌ی کسانی که نسبت به شاخص‌های اصلحیت توجیه نیستند یا راجع به حضور در صحنه‌ی انتخاب مرددن هم اکنون بر همه ما امری لازم و ضروری میباشد.

لذا اینجانب از همه اقشار مردم،علی الخصوص خانواده معظم شهدا،رزمندگان،ایثارگران ،جانبازان،بسیجیان ،جوانان باغیرت،جامعه پزشکان،کارمندان لشگری و کشوری ،متنفذین طوائف و محلات ،هیات مذهبی ،اصناف و بازاریان و همه و همه جهت حضور حداکثری در پای صندوقهای رای دعوت بعمل می آورم.

ومن الله التوفیق
سرتیپ دوم پاسدار محمد علیپور
جانشین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان

پایان پیام/

ثبت نظر شما