حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1536 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
بودجه صدور سند مالکیت مناطق حاشیه نشین در ۱۴۰۱و۱۴۰۲ دیده نشده است
14 تیر 1403 - 8:46
شناسه : 11873
بازدید 50
3
معاون امور استان های ستاد مردمی دکتر پزشکیان : معاون امور استان های ستاد مردمی دکتر پزشکیان در ادامه بازدید از مناطق محروم کشور از ۱۱ بافت حاشیه ای و مناطق محروم شهر خرم آباد، بازدید کرد
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر ، صبح روز پنج شنبه چهاردهم تیر ماه _ معاون امور استان های ستاد مردمی دکتر پزشکیان با اعلام این خبر اظهار کرد: به دستور مستقیم دکتر پزشکیان چند استان از جمله لرستان و خوزستان در دستور کار قرار گرفت.


« فریدون بابایی اقدم» خاطرنشان کرد: روز گذشته در اهواز بودیم و بر همین اساس نیز از ۱۱ محله خرم آباد بازدید کردیم.
وی ادامه داد: برای دکتر پزشکیان مهم است که ۱۵ تا ۲۰ میلیون حاشیه نشین شرایط مناسبی در محلات سکونت شان در کشور، ندارند.
وی تصریح کرد: در همین راستا اقداماتی از قبیل اعطای سند به حاشیه نشینان برای بهسازی مناطق و …در چند استان به صورت ویژه در دستور بازدید قرار گرفته است.
بابایی اقدم خاطرنشان کرد: برنامه دکتر پزشکیان در این زمینه ادامه اقدامات قانونی بند ک تبصره ۱۱ بودجه ۱۴۰۱ و بند میم تبصره ۱۱ قانون بودجه ۱۴۰۲ مبنی بر اینکه اعیانهایی که سال ۱۳۹۴ به قبل ساخته شدند، می باشد که تلاش می کنیم به همه آنها سند بدهیم.
وی ادامه داد: دادن سند به حاشیه نشینان برای توانمندسازی و اصلاح بافتها و نوسازی بافتها اقدام بسیار موثری است که فضای امید در جامعه ایجاد می کند.


وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این کار را انجام بدهیم و مطمینا اگر دکتر پزشکیان انتخاب شوند این کار را حتما ادامه خواهد داد.
معاون امور استان های ستادهای مردمی دکتر پزشکیان یادآور شد:کسانی که بحث از نابرابری و بی عدالتی و تبعیض می کنند، تخصیصی برای این امر نداشته اند.
بابایی اقدم گفت: همه مشکلات ساکنین مناطقی که توپوگرافی تپه آب و پای کوهی دارند و امکان سکونت ندارند،به سمع و نظر دکتر پزشکیان می رسد مفید فایده باشد.


وی افزود: در بودجه ۱۴۰۱و۱۴۰۲ این مهم را حذف کردند که این امر نمونه بارز بی عدالتی و تبعیض است.
وی ادامه داد: تلاش می کنیم صدور سند و سپس بازآفرینی و ساخت مسکن در مناطق حاشیه نشین و حتی جابجایی مسکن، با جدیت در دولت دکتر پزشکیان انجام گیرد.
وی ادامه داد: ما دغدغه ها و مطالبات مردم را باید بشنویم و برای چهار سال آینده از آن برای مردم کمک کنیم.

پایان پیام/

ثبت نظر شما