حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1536 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
تقدیر و تشکر علی محمد صالحی  از حضور گرم مردم لرستان پای صندوق های رأی
18 تیر 1403 - 2:20
شناسه : 11913
بازدید 44
1
🇮🇷خوشا راهی که آغازش حسین است علی محمد صالحی رئیس ستاد مردمی دکتر پزشکیان در لرستان با صدور بیانیه ای از حضور پرشور مردم عزیز کشور و به ویژه اهالی شریف استان لرستان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که منجر به پیروزی دکتر مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب شد قدردانی کرد.
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : ستادمردمی دکتر مسعود پزشکیان


متن بیانیه بدین شرح می باشد :

حضور پرشور و برآمده از خرد و عقلانیت شما زنان و مردان با غیرت و سرفراز لر نشانگر اعتماد و حمایت از شخصیت و برنامه‌های جناب دکتر پزشکیان منتخب ریاست جمهوری می باشد و این حضور معنادار نوید بخش آغاز راهی است که فقر زدایی، توسعه اقتصادی و اجتماعی، گسترش روابط بین‌المللی، آرامش جامعه ، افزایش رفاه ،بالابردن عزت و کرامت انسانی و تشکیل دولتی همواره صادق و همراه مردم می‌ باشد.

اکنون ملت ایران رئیس جمهور خود را انتخاب کرده است و علاوه بر سنگ اندازی های مختلف یکبار دیگر با رای خود پیروزی مردم بر حاکمیت را به اثبات رساندند و به واقع جمله رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خمینی که «میزان ،رای ملت است» را به حاکمیت و جهانیان نشان دادند. اینجانب با تبریک به ملت و به رئیس جمهور منتخب و به همه‌ی فعالان این صحنه‌ی حساس مخصوصاً جوانان پرشور ستادهای انتخاباتی که باعث ایجاد شور و نشاط و بالابردن مشارکت مردم در پای صندق های رای گردیدند تبریک می گویم و آغاز ریاست جمهوری دکتر پزشکیان را با آغاز عاشورای حسینی را به فال نیک می گیریم و پیشرفت و عزت روزافزون کشور را خواستارم .

🟣 علی محمد صالحی رئیس ستاد مردمی دکتر پزشکیان در لرستان🟣
هفدهم تیر ماه ۱۴۰۳

پایان پیام/

ثبت نظر شما