حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1536 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
برگزاری همایش پیاده‌روی کمیته سالمندان هیأت ورزشهای همگانی استان لرستان
28 خرداد 1403 - 3:12
شناسه : 11715
بازدید 26
2
همایش پیاده‌روی کمیته سالمندان هیأت ورزشهای همگانی استان لرستان ۲۷ خرداد به مناسبت چله خدمت با حضور بانوان ورزش دوست در منطقه چهارباغ گلدشت شرقی با همکاری کمیته پیاده روی و ورزش های روزانه برگزار شد. دراین همایش پیاده‌روی که با هدف نشاط اجتماعی و توسعه فرهنگ همگانی و شهروندی به صورت محله محور برگزار شد
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : جعفری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر ،همایش پیاده‌روی کمیته سالمندان هیأت ورزشهای همگانی استان لرستان ۲۷ خرداد به مناسبت چله خدمت با حضور بانوان ورزش دوست در منطقه چهارباغ گلدشت شرقی با همکاری کمیته پیاده روی و ورزش های روزانه برگزار شد.
دراین همایش پیاده‌روی که با هدف نشاط اجتماعی و توسعه فرهنگ همگانی و شهروندی به صورت محله محور برگزار شد و لزوم اهمیت ورزش همگانی در سالمندی از اهمیت بالای برخوردار است و ضروری است که افراد مسن سعی کنند فعال بمانند تا از عواقب بی تحرکی دور بمانند و فعالیت ورزشی در سالمندان گذشته از اینکه موجب حفظ تحرک و استقامت و کاهش بروز بیماری ها می شود، باعث نشاط و ایجاد نیروی جوانی و همچنین برخورداری از یک زندگی سالم می شود برگزار گردید.
دراین همایش معصومه نیکوخصال سرپرست معاونت اموربانوان اداره کل ورزش و جوانان استان ، مریم جعفری رییس کمیته کارکنان دستگاه‌های اجرایی ، زهرا شمس بیرانوند نایب رئیس ، بتول ایمانی نایب رئیس همگانی شهرستان خرم آباد ، زهرا بازگیر رییس کمیته پیاده روی ، زهرا میرزایی نایب رییس کمیته ترکیب بدن با مربیگری مرضیه مرادی نائب رییس کمیته سالمندان در برگزاری این همایش حضور فعال و کادر اجرایی بودند و در پایان به قید قرعه به چند تن از بانوان حاضر در همایش جوایزی اهدا شد.
کاشکی صحبت های خانم نیکو خصال درخصوص اهمیت ورزش سالمندان
دراین همایش سرپرست معاونت اموربانوان درخصوص اهمیت فعالیت بدنی سالمندان و حمایت این حوزه از ورزش بانوان قول های مساعدی داد.
در حاشیه این همایش با حضور رضا احمدی دبیر کمیته سالمندان از افراد حاضر در همایش مشاوره پزشکی قد و وزن و گرفتن فشارخون انجام گرفت و در قالب برنامه فرهنگی از مسن ترین مادر حاضر در همایش و مادر شهید تجلیل به عمل آمد.

تهیه عکس و خبر: مریم جعفری

پایان پیام/

ثبت نظر شما