حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1536 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 210×
جناب آقای استاندار نگذارید برخی افراد راه شما را از ریل توسعه خارج کنند/ برخی مدیران استاندار رافریب ندهند، استاندار به هوش باشد
22 خرداد 1403 - 15:22
شناسه : 11693
بازدید 56
2
همین چند روز پیش بود درخبر خبرگزاری ایرنا خبری را مطالعه کردم که استاندار لرستان به تکمیل پروژه های نیمه تمام حساسیت نشان داده و پیگیر مرتفع نمودن مشکلات این پروژه ها ست
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : قلم امید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر به نقل از قلم امید ،همین چند روز پیش بود درخبر خبرگزاری ایرنا خبری را مطالعه کردم که استاندار لرستان به تکمیل پروژه های نیمه تمام حساسیت نشان داده و پیگیر مرتفع نمودن مشکلات این پروژه ها ست

لازم دانستم از دغدغه استاندار محترم استان جناب ابوطالب شفقت در راستای تکمیل پروزه های نیمه تمام تقدیر و تشکر کنم.

ولی در این راستا باید جهت تنویر افکار عمومی و آشنایی بیشتر استاندار محترم چند نکته را یاد آوری کنم؛

۱_چرا سرمایه گذاران بخش خصوصی نمی توانند در مرکز و غرب لرستان دوام بیاورند؟

۲جناب شفقت اگر برخی از معاونین شما سعی کنند ناتوانی خود را با ارائه گزارش های کذب جبران کنند عکس العمل شما چیست؟
۳ تصمیم شما در باره مدیرانی که از ابلاغ حکومتی خود سوء استفاده می کنند و با فرا فکنی ، چوب لای چرخ پروژه های بخش خصوصی می گذارند چیست؟

۴_در خبر مربوطه خواندم استاندار فرمودند:بخش خصوصی به هر نحو از امتیازات دولت برای سرمایه‌گذاری استفاده کرده و باید تعهدات خود عمل کند، بفرمائید این امتیازات را برای مخاطبین برشمارید شاید موجب ترغیب سرمایه گذاران دیگر شود.

۵_جناب آقای استاندار چه حیفو میلی در پروژه هتل صخره ای اتفاق افتاده؟! کدام حیف و میل و کدام امتیازات دولتی به سرمایگذار داده اند؟؟!

۶_جناب آقای استاندار جهت اطلاع شما عرض شود تا الان بیش از ۲۰ میلیارد تومان از سرمایگذار توسط ادارات مختلف پول گرفته شده است و مسئولان متولی ۵ ساله با قول و وعیدهای بی نتیجه مانع بزرگی سر راه تکمیل هتل صخره ای شده اند و جالب تر اینکه با اطلاعات و آمار اشتباه به حضرتعالی و استاندار سابق به تعهد خودشان عمل نکردن و سرمایگذار را دلسرد مینمایند.

_۷_جناب آقای دکتر شفقت آیا رواست برای تکمیل هتل صخره ای برخی از معاونت های استانداری با دلار ۳ هزار تومانی کار رو بخوابانند و حال با دلار بیش از ۶۰ هزار تومانی با هزار میلیارد ضرر به سرمایگذار آن زیان بزنن و از فصل الخطاب حرف بزنند؟!

_ ۸_ آیا در پروژه های دولتی و پروژه های خصوصی راکت دیگر نیز حیف و میل صورت گرفته است؟

_۹_معاونت عمرانی استاندار رک و پوست کنده بفرمائید شما از پروژه پارک صخره ای چه می خواهید تا سرمایه گذار بر اساس قانون انجام دهد.

_۹_جناب استاندار میزان حیف و میل بودجه و بیت المال در عدم تکمیل پروژه ساختمان جدید استانداری تاکنون چه میزان بوده است؟

_۱٠_در مدت انجام پروژه نیمه کاره استانداری جدید چه میزان اجاره پرداخت کرده اید؟

_در پایان ضمن خداقوت به شما استاندار پرتلاش خدمت جنابتان عرض شود، به آدرس های برخی معاونت های استانداری و مدیرانی که فقط با آمار و اطلاعات اشتباه مانع عدم توسعه یافتگی شهر و استان شده اند، توجه ننمایید، بلکه با ادامه بازدیدهای میدانی از پروژهای استان عینن آمار و گزارش موثق دریافت نمایید، تا بلکه این استان با ورود جدی حضرتعالی از این وضعیت مریض اقتصادی و عمرانی رها گردد و از ریل توسعه خارج نشود.

پایان پیام/

ثبت نظر شما