حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 20 ذو القعدة 1445 Monday, 27 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1477 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 208×
دیدار مدیر و معاونین بنیاد مسکن با استاندار لرستان فرهاد زیویار: ۸۷ درصد تعهدات نهضت ملی مسکن در روستاهای لرستان محقق شده است
28 فروردین 1403 - 15:05
شناسه : 11249
بازدید 33
0
استاندار لرستان گفت: ۸۷ درصد تعهدات نهضت ملی مسکن در روستاهای لرستان محقق شده است.
ارسال توسط : نویسنده : نسرین قربانی

فرهاد زیویار بیست و هشتم فروردین ماه در دیدار با مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان، عنوان کرد: از تعداد ۱۰ هزار تعهد احداث مسکن در روستاهای لرستان در راستای طرح نهضت ملی مسکن تا کنون ۸۷۰۰ مورد برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از این واحدهای تکمیل شده و بخش دیگری از آنها در حال ساخت با استفاده از تسهیلات دریافتی هستند.

استاندار با اشاره به عملکرد درخشان بنیاد مسکن لرستان در اجرای تعهدات طرح نهضت ملی مسکن نسبت به سایر استان های کشور، اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان در طرح بازنگری روستاها نیز بسیار خوب عمل کرده که جای تقدیر دارد.

اختلاف جهاد کشاورزی و سازمان تقسیم اراضی زیویار همچنین خواستار همکاری سایر دستگاه های ذیربط با برنامه های بنیاد مسکن شد و گفت: انتظار داریم اختلافات جهادکشاورزی و سازمان تقسیم اراضی برای اجرای طرح های هادی در روستاهای دارای صلاحیت به موقع و قانونی مرتفع شوند چرا که اجرای طرح های هادی در نهایت باعث آبادانی و رونق روستاها که همان بخش مولد کشور هستند می شود.

تقدیر از عملکرد موثر بنیاد مسکن وی ضمن تبریک به مسئولان و کارکنان بنیاد مسکن به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس این بنیاد و دهه ی گرامیداشت آن، از تلاش های پرسنل این مجموعه تقدیر کرده و ادامه داد: عملکرد موثر مجموعه ی بنیاد مسکن باید به صورت کامل و جامع برای مردم تبیین شود.استاندار در پایان ابراز امیدواری کرد که با مکاتبات لازم و برگزاری جلسات تخصصی با دستگاه های ذیربط بتوان مشکلات سد راه برنامه های بنیاد مسکن را مرتفع کرد.

پایان پیام

ثبت نظر شما