حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 20 ذو القعدة 1445 Monday, 27 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1477 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 208×
تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر بلوار شریعتی هدیه شورای ششم به مردم خرم‌آباد
28 فروردین 1403 - 4:29
شناسه : 11242
بازدید 43
0
یکصد و چهل ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد با موضوع گزارش عملکرد و برنامه های آتی مدیر سازمان حمل و نقل شهرداری خرم‌آباد و بررسی نامه های وارده به صحن شورای اسلامی به ریاست حجت اله احمدی پور برگزار شد.
ارسال توسط : نویسنده : علی حسینی منبع : اکبربابایی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر ،در ابتدای جلسه رئیس شورای اسلامی با اشاره به اقدام شجاعانه، هوشمندانه نیروهای غیور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی به پایگاه‌ های مهم و حساس رژیم جعلی صهیونیستی در پاسخ به اقدام تجاوز به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق که به مثابه خاک مقدس ایران عزیز به‌ شمار می‌آید، باعث درهم شکستن هیمنه‌ی پوشالی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان‌ خوار و نمایش هیبت و شکوه ایران اسلامی گردید، که وحشت و اضطراب را به اردوگاه دشمن نازل کرد.

احمدی پور افزود ؛ در سایه مشارکت های مردمی همدلی و همبستگی اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش‌های شبانه‌ روزی شهردار ساعی و کارکنان خدوم شهرداری خرم‌آباد پروژه روگذر شهدای جاویدالاثر افتتاح و به بهره برداری رسید که هدیه از طرف دور ششم شورای اسلامی شهر به مردم خرم‌آباد است

گفتنی است ؛ در این جلسه اعضای شورای اسلامی به اتفاق ، مصوبه تأمین اعتبار صد درصدی و پرداخت تمام هزینه پروژه روگذر شهدای جاویدالاثر را از ناحیه‌ی شهرداری به واسطه جلب اعتماد مردمی به مجموعه شورای اسلامی دانستند و همدلی ، همراهی مردم را در ادامه کار تا جشن آبادانی شهرمان را خواستار شدند.

در این جلسه ارائه گزارش عملکرد چهار ماهه مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری خرم‌آباد و برنامه های آتی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید سازمان نسبت به نرخ نامه در سطح شهر ، گشت های مستمر سیار تاکسی رانی ، نوسازی حمل نقل عمومی ، افزایش اتوبوس های سطح شهر و همچنین تکمیل و نظارت بیشتر بر پایانه ها سطح شهر را داشته باشد.

پایان پیام/

ثبت نظر شما