حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 9 رمضان 1444 Thursday, 30 March , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 707 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 12×
لرستان پایلوت کشوری طرح جوانی جمعیت می‌شود
24 اسفند 1401 - 3:21
شناسه : 5207
بازدید 25
1
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت: استان لرستان سال آینده در برنامه جوانی جمعیت به عنوان پایلوت خواهد بود.
ارسال توسط : نویسنده : امین پارسا منبع : خبر روز

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت: استان لرستان سال آینده در برنامه جوانی جمعیت به عنوان پایلوت خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کلدر خبر به نقل از خبر روز،مجید منعمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، در جلسه قرارگاه جوانی جمعیت و حمایت از خانواده لرستان، اظهار کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور برنامه‌های جوانی جمعیت در سال آینده با رویه جدید و با جدیت بیشتری توسط تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی، اجرا خواهد شد.

وی به پایلوت شدن لرستان در برنامه جوانی جمعیت سال آینده اشاره و در خصوص عملکرد دستگاه‌ها در سال جاری در حوزه جمعیت، اظهار کرد: اقدامات موثری از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شده که گزارش این اقدامات در جلسه امروز ارائه شد.

منعمی با اشاره به رصد هفتگی روند پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری، بر لزوم یکدست شدن آمارهای رسمی مربوط به حوزه پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری تأکید و ادامه داد: با این وجود باید رصد و پایش بهتری در مورد سطح و میزان تأثیرات این اقدامات انجام و در این راستا یک نفر با هماهنگی امور بانوان و خانواده استانداری لرستان برای این موضوع تعیین شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بر لزوم توجه بیشتر در خصوص تبلیغات محیطی و تلویزیونی با رویکرد جمعیت، ازدواج، فرزندآوری تأکید کرد و گفت: در حوزه واگذاری زمین به خانواده‌های دارای چند فرزند، شرایط چگونگی صدور مجوز و روند اجرای آن از سوی اداره‌کل راه و شهرسازی لرستان پیگیری شود.

پایان پیام/

ثبت نظر شما